Ahoj vítejte na mém blogu, kde jsou prioritou zvířata, příběhy a soutěže..!!
lev

Horoskop na 31. ledna - 6. února

28. ledna 2011 v 16:08 |  Horoskop

BERAN - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V těchto dnech cítíte potřebu být se svou rodinou a zejména partnerem. Nejste tolik rozlétaní jako obvykle a vaši blízcí to jistě ocení. Máte příležitost upevnit své vztahy a svobodné možná napadne, že by manželský svazek mohl skýtat víc pohodlí a jistot než staromládenecký způsob života. Týden je vhodný pro zásnuby i svatby.

BÝK - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Rodinné záležitosti vám nedovolují věnovat se naplno práci a studiu, jak byste si představovali. Vždy se najde něco, co vás vyruší; rodinní příslušníci vám každou chvíli telefonují do práce nebo vás zahrnují úkoly v domácnosti, které nestíháte plnit. Pokud se učíte na důležitou zkoušku, uděláte nejlépe, když se na pár dnů zavřete na chatě.

BLÍŽENCI - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Máte náladu na veselý společenský život, ale vaši přátelé jsou na tom bledě s časem. Ať přemlouváte, jak přemlouváte, každý má moc práce a nikam se mu nechce. Nevyčítejte jim to a zabavte se kutilstvím nebo sportem, ke kterému nepotřebujete tým. Vyhněte se ale osamělému posedávání v baru, to vám moc radosti nepřinese.

RAK - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V tomto týdnu pokvete zejména spolupráce s obchodními partnery a kolegy vůbec. Díky přátelským vztahům v práci se můžete dostat k lepšímu pracovnímu zařazení a lepším zakázkám, najdou se lidé, kteří vás rádi doporučí. Také se svým životním partnerem se můžete vrhnout do projektů, jež vám pomohou zvýšit příjmy.

LEV - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V tomto týdnu vám může připadat, že získáváte nad druhými určitou moc a dokážete ovlivňovat jejich rozhodnutí. Svým způsobem je to pravda, protože jste nabiti energií a sebevědomím a nejistí lidé se rádi opřou o vaše rady a důležitá rozhodnutí nechají i na vás. Neměli byste ale propadnout pocitu, že si můžete všechno dovolit.

PANNA - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Ve finančních záležitostech a práci by se vám mohlo dařit, ale osobní vztahy jako by tentokrát stály u ledu. Může vám činit obtíže promluvit si s partnerem otevřeně o tom, co vás vnitřně trápí, a nechávat si veškeré pocity pro sebe. Nečekejte, že druhý vaše vnitřní pochody bude schopen odhadnout i bez vašeho vysvětlování.

VÁHY - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Zdá se, že jste příjemně zakotvili v nějakém vztahu, ať už se jedná o vztah partnerský či přátelský. Není vyloučeno, že se tyto dvě oblasti protknou a navážete milostný poměr s někým z kamarádů/kamarádek. V těchto dnech máte hlavu v oblacích a nehodláte se zatěžovat přízemními záležitostmi, dbejte ale na životosprávu.

ŠTÍR - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Slunce s Marsem leží v kvadratuře na vaše znamení a oheň je na střeše každou chvíli. Na víkend byste si měli naplánovat společenskou akci nebo výlet, pobyt doma jenom prohloubí ponorkovou nemoc na nejbližší členy rodiny. Možná by vám pomohlo, kdybyste si od sebe na několik dnů odpočinuli a ujasnili si v hlavě priority.

STŘELEC - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Je možné, že si nevíte rady se současným vztahem, sepisujete pod sebe jeho klady a zápory a přemítáte, zda mu přisoudit významnější budoucnost. V těchto dnech jste ovlivněni určitým citovým ochlazením, které je ale jen chvilkové a neměli byste na jeho základě dospět k závažnějším rozhodnutím. Raději to na čas pusťte z hlavy.

KOZOROH - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V zaměstnání se vám docela daří, i když se nederete do popředí a nechcete na sebe upozorňovat. Hrabete si na svém písečku a jste rádi, když vám dají ostatní pokoj a moc na vás nemluví. V těchto dnech vám to velmi dobře myslí a ve své práci i studiu můžete učinit výrazný krok kupředu. Nepřeceňujte ale své síly a zbytečně se nevyčerpejte.

VODNÁŘ - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Mars ve vašem znamení přináší více dynamiky a drobné změny, které se dotknou především práce. Jinak se aspekty tváří příjemně, zejména co se týče vztahů a rodinné pohody. V zaměstnání asi věci nepůjdou tak hladce a možná si neporozumíte s některými kolegy, ale pěkné intimní chvíle s protějškem vám vše vynahradí.

RYBY - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Peníze se k vám nehrnou s valným nadšením, ale přecijen je to lepší než v minulém období. Máte vyšší výdaje, které vám radost z lepších příjmů pokazí, ale hlavní je, že se vyhýbáte dluhům. V milostném životě máte štěstí - narážíte na milující partnery, kteří to s vámi myslejí dobře. Nemusíte všechno vidět tolik komplikovaně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skříteček2 Skříteček2 | Web | 28. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

LOL, mám ho pěkně debilní, ale horoskopy jsou blbost, takže co už XD

2 Nataly Nataly | Web | 29. ledna 2011 v 11:42 | Reagovat

Okee.. :D Mám ťa pod menom Kettka. Nevadí? Alebo máš už nové meno?

3 Ajjin Ajjin | Web | 29. ledna 2011 v 15:11 | Reagovat

Jj, jdu si tě přepsat =) a ten první blog rušíš?

4 Ajjin Ajjin | Web | 29. ledna 2011 v 20:10 | Reagovat

Jjn, to věřím, vzpomínky jen tak nevymažeš =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama