Ahoj vítejte na mém blogu, kde jsou prioritou zvířata, příběhy a soutěže..!!
lev

Leden 2011

Květinový horoskop

30. ledna 2011 v 6:00 Horoskop

Iris 1. - 10. ledna

Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáži projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele  a partnery si  vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

Astra 11. - 20. ledna

Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokáží dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

Gerbera 21. - 31. ledna

Je "všeználek", neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá  vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to  najevo. Bývá to oblíbený člověk v  přátelství  i partnerství.

Pampeliška 1. - 10. února

Ze všeho nejraději má rád klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty jí nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá ji velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

Sedmikráska 11. - 19. února

Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu, a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

Tulipán 20. - 29. února

Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky - humor a energii a doma pak bývá  nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

Mimóza 1. - 10. března

Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

Fialka 11. - 20. března

Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé - tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

Petrklíč 21. -  31. března

Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co  chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.

Hortenzie 1. - 10. dubna

Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Dokáže ostatní okouzlit, a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje dokáže se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

Šeřík 11. - 20. dubna

Kouzelný keř, krásná voňavá květina, která dokáže svojí vůní omámit. Člověk v tomto květinovém znamení bývá plný energie a radosti ze života, kterou umí ostatní nakazit. Je náročný a většinou dokáže získat to, po čem touží, protože je velmi vytrvalý. Jeho náklonnost však nebývá stálá a potřebuje nové a nové zážitky.

Kamélie 21. - 30. dubna

Nádherná květina, krásný člověk, plný vášně a citu. Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti. Dokáží druhé strhnout na svou stranu, bývají to výborní přátelé a kamarádi. A jestliže si v životě někoho zamilují, dokáží být věrní až za hrob. Jsou odvážní a nechybí jim  kouzlo osobnosti, mívají také umělecké nadání.

Pivoňka 1. - 10. května

Prima člověk, kterého každý rád vidí, protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci. Dokáže také poradit a pomoci. Dostává od života mnoho, protože dokáže stejným dílem dávat i přijímat. Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi, kteří díky své milé povaze a vystupování nemívají žádné nepřátele. V lásce mívá úspěch.

Konvalinka 11. - 21. května

Roztomilá květinka, kterou má každý rád, i tento člověk se dokáže vloudit do přízně, protože je velmi cílevědomý, může na druhé působit naivně a skromně, ale je to velmi racionální typ, který vždy dosáhne svého. Má vysoké nároky i v lásce a nespokojí se jen tak s někým, jeho protějšek musí být nevšední a také úspěšný.

Růže 22. - 31. května

Nejkrásnější květina, tak i lidé v tomto znamení ostatní dokáží naprosto oslnit a zaujmout. Může být tak trochu panovačná,  jako královna, která  dává svůj majestát okázale najevo. Je vybíravá jak ve sféře pracovní, chce uspět a mít dobré postavení, tak i v oblasti vztahů - žádá vždy to nejlepší. Zajímavý, ale komplikovaný člověk

Azalka 1. - 10. června

Hlavní vlastností azalky je její pozorovatelský dar, dokáže sbírat užitečné informace a také je náležitě využít. Je přátelská, ale musí se jí to také vyplatit, ráda poznává vše nové a  miluje cesty do neznáma. Na poli lásky to s ní není jednoduché, dokáže si druhé ochočit ale posléze ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.

Lilie 11. - 20. června

Čistá a vznešené květina, tak působí i lidé v tomto znamení, tak trochu chladně a odmítavě. Je to neskutečný romantik a snílek, nic pozemského a obyčejného jí nezajímá. Chce lásku jako  z červené knihovny, prince na bílém koni. Není s ní lehké vyjít, ale kdo si dokáže získat její city, má věrného přítele na celý život.

Maceška 21. - 30. června

Kouzelná a roztomilá květinka, nikam se zbytečně  nedere ale zná svojí cenu. Ten, kdo se narodil v tomto znamení dokáže říci vše na rovinu a nemá rád žádné okolky a intriky. Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře, protože tento člověk je přirozený a s nikým nebojuje. V lásce mívá štěstí, ale spíše v mladším věku.

Jasmín 1. - 10. července

Aktivní a pracovitý, takový je člověk v tomto znamení, je radostí s ním spolupracovat nebo žít. Ví přesně, co chce a dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní, proto je velmi dobrým vedoucím. Je odvážný a volí vždy přímé stezky k úspěchu a naplnění svých cílů. Do koho se zamiluje, ten může mluvit o štěstí.

Kopretina 11. - 20. července

Zdá se obyčejná, ale jestliže člověka v tomto znamení blíže poznáme, zaujme nás svojí nenápadnou krásou. Pracuje pomalu na svém úspěchu a jestliže je spokojen ve svém soukromí, dokáže to dotáhnout daleko. Tento člověk potřebuje hodně uznání od druhých a pak se vybičuje k neuvěřitelným výkonům.

Karafiát 21. - 31. července

Člověk s velkými ambicemi, vůči ostatním může být zbytečně kritický, ale jemu samotnému  sebekritika často schází. Nemá rád průtahy ani v lásce, ani v profesním životě. Bývá náročný na sebe i na ostatní a není s ním snadné vyjít. Nemá moc přátel, protože vždy řekne naplno co si myslí, v lásce mívá také problémy

Slunečnice 1. - 10. srpna

Tento člověk si často připadá, že je středem vesmíru, mívá neuvěřitelné nápady a plány, které se snaží realizovat. Není snílkem, ale realistou a ostatní dokáže využít ke svým záměrům. Má rád pochvaly a nejlépe vychází s těmi, kteří mu dokáží lichotit. Tito lidé bývají pro druhé přitažliví, ale protože jsou silné individuality, nemají snadný život.

Čekanka 11. - 20. srpna

Příjemný člověk narozený v tomto znamení je ochotný a trpělivý a rád pomáhá druhým. Není vztahovačný, takže se s ním dá výborně vyjít, protože má dar přirozeného sebevědomí. Je to příjemný společník a rádce, není příliš náročný ale v životě se díky svojí píli a houževnosti  dokáže  dobře uplatnit.

Pomněnka 1. - 31. srpna

Potřebuje oporu a pomoc od druhých, přátelí se proto se srdečnými a  silnými jedinci, o které se může opřít. Ve vztazích bývá přizpůsobivá,  je velmi vnímavá a citlivá, možná až příliš. Může mít melancholické nálady nebo i deprese, kdy jí i malý problém vyvede z míry. Potřebuje harmonického partnera, který ji podepře.

Leknín 1. - 10. září

Nevšední květina, takový je i člověk v tomto znamení, bývá duchovně vyspělý a zajímají ho často nadpřirozené jevy, má rád tajemství a sám i s trochou tajemnosti vystupuje. Často je nadán uměleckou a tvořivou sílou a dokáže ostatním přiblížit krásu. Život s takovým člověkem je velmi zajímavý a lákavý.

Sněženka 11. - 20. září

První posel jara, něžná bílá květinka,  i tento člověk bývá jemný a citlivý, ale  má i hodně síly a dokáže se prosadit, jeho  ctižádostivá povaha nejde oklikami ale přímo, jedná taktně, ale důsledně. Pro práci i partnerství si vybírá podobné lidi, ty, kteří vědí, co chtějí a jdou za svým cílem.

Zvonek 21. - 30. září

Přitažlivý, přímočarý a úspěšný člověk bývá v tomto znamení. Vše mu jde dobře, osud k němu bývá otočen sluneční stranou. Lidé mu rádi pomáhají a ve věcech lásky má také štěstí. Je velmi průbojný a inteligentní a jeho image na ostatní  působí silně. Někdy může slíbit  více,  než dokáže splnit.

Jiřina 1. - 10. října

Zdá se obyčejná, ale kdo jednou propadne jejímu kouzlu, je ztracen. Ráda se obklopuje okruhem svým obdivovatelů a často si nemůže vybrat, takže mívá problémy v partnerském životě. Je zajímavá a nevšední,dokáže houževnatě pracovat, ale činnost jí musí bavit, jinak bývá nešťastná a hledá stálé nové podněty.

Hyacint 11. - 20. října

Krásně a omamně voní a přitahuje, tak i lidé v tomto znamení mají zvláštní kouzlo osobnosti. Jsou nejen přitažliví a spolehliví,  ale jestliže jim dáte důvěru,  dokáží i nemožné, protože jsou nejen inteligentní ale  dokáží využít i svoje intuitivní schopnosti. Jsou to nejen příjemní společníci,  ale v partnerství je to někdo, na koho se můžete spolehnout.

Frézie 21. - 31. října

Může být trochu náladová a nestálá, podléhá často módním trendům a také nákupním horečkám. Mívá spoustu přátel, ale jen na povrchní úrovní. Bývá pro ní těžké usadit se, protože si nedokáže nic odepřít. Pracovní oblast je pro ní důležitá a  proto se dokáže i ozvat, jestliže  cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá  štěstí, ale nedokáže si jej udržet.

Chryzantéma 1. - 10. listopadu

Trochu náladová osoba, která má v životě velké cíle, základním úkolem člověka v tomto znamení je naučit se trpělivosti a lásce. Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokáží své dovednosti zúročit. V otázkách lásky mohou trochu  kalkulovat a vybírat si za partnery jedince, kteří jim dokáží pomoci a zajistit je finančně.

Narcis 11. - 20. listopadu

Trochu povrchní lidé, kteří jsou často zahleděni sami do sebe, hodně jim záleží na tom, jak se jeví ostatním a hledají stále nové a nové příležitosti jak se druhým předvést. Přátelství ani lásku nedokáží udržet, často mění partnery, zaměstnání a hledají stále něco nového a vzrušujícího. Klidnější jsou až ve vyšším věku.

Orchidea 21. - 30. listopadu

Překrásná, exotická květina, která zaujme na první pohled, takový je i člověk narozený v tomto znamení - originální a nevšední. Potrpí si na svoje image, poslední módní výstřelky, drahé doplňky a kosmetiku. Má ovšem i osobní kouzlo a tak jestliže se někdo dostane do jeho vlivu, nedokáže se jen tak  vymanit.

Chrpa 1. - 10. prosince

Vyniká svojí odvahou a energií, z těchto lidí jsou často vedoucí pracovníci, protože mají vysoké ambice a jsou velmi pilní. Dokáží ostatní řídit  a to s přehledem a nebojí se žádných novot. Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem, ve věcech lásky však mohou mít problémy, jestliže si nenajdou životního partnera v mladším věku.

Kalina 11. - 20. prosince

Tito lidé jsou velkými individualisty, kráčí v životě většinou sami, protože jim není nic a nikdo dost dobrý. V životě mají velké výkyvy - vzestupy a pády, je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Ve vztazích bývají tito lidé problematičtí, štěstí mohou mít v tom případě, jestliže najdou někoho, kdo se jim vždy podřídí.

Jmelí 21. - 31. prosince

Lidé narození v tomto znamení se mohou zdát na první pohled obyčejní, ničím vás neoslní, je to tím, že jsou skromnější povahy a nehledají výsluní, neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději ve skrytosti. Nejsou si jisti sami sebou,  ani tím, co vlastně opravdu v životě chtějí. Důležité jsou pro ně klidné a harmonické vztahy.

Horoskop na 31. ledna - 6. února

28. ledna 2011 v 16:08 Horoskop

BERAN - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V těchto dnech cítíte potřebu být se svou rodinou a zejména partnerem. Nejste tolik rozlétaní jako obvykle a vaši blízcí to jistě ocení. Máte příležitost upevnit své vztahy a svobodné možná napadne, že by manželský svazek mohl skýtat víc pohodlí a jistot než staromládenecký způsob života. Týden je vhodný pro zásnuby i svatby.

BÝK - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Rodinné záležitosti vám nedovolují věnovat se naplno práci a studiu, jak byste si představovali. Vždy se najde něco, co vás vyruší; rodinní příslušníci vám každou chvíli telefonují do práce nebo vás zahrnují úkoly v domácnosti, které nestíháte plnit. Pokud se učíte na důležitou zkoušku, uděláte nejlépe, když se na pár dnů zavřete na chatě.

BLÍŽENCI - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Máte náladu na veselý společenský život, ale vaši přátelé jsou na tom bledě s časem. Ať přemlouváte, jak přemlouváte, každý má moc práce a nikam se mu nechce. Nevyčítejte jim to a zabavte se kutilstvím nebo sportem, ke kterému nepotřebujete tým. Vyhněte se ale osamělému posedávání v baru, to vám moc radosti nepřinese.

RAK - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V tomto týdnu pokvete zejména spolupráce s obchodními partnery a kolegy vůbec. Díky přátelským vztahům v práci se můžete dostat k lepšímu pracovnímu zařazení a lepším zakázkám, najdou se lidé, kteří vás rádi doporučí. Také se svým životním partnerem se můžete vrhnout do projektů, jež vám pomohou zvýšit příjmy.

LEV - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V tomto týdnu vám může připadat, že získáváte nad druhými určitou moc a dokážete ovlivňovat jejich rozhodnutí. Svým způsobem je to pravda, protože jste nabiti energií a sebevědomím a nejistí lidé se rádi opřou o vaše rady a důležitá rozhodnutí nechají i na vás. Neměli byste ale propadnout pocitu, že si můžete všechno dovolit.

PANNA - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Ve finančních záležitostech a práci by se vám mohlo dařit, ale osobní vztahy jako by tentokrát stály u ledu. Může vám činit obtíže promluvit si s partnerem otevřeně o tom, co vás vnitřně trápí, a nechávat si veškeré pocity pro sebe. Nečekejte, že druhý vaše vnitřní pochody bude schopen odhadnout i bez vašeho vysvětlování.

VÁHY - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Zdá se, že jste příjemně zakotvili v nějakém vztahu, ať už se jedná o vztah partnerský či přátelský. Není vyloučeno, že se tyto dvě oblasti protknou a navážete milostný poměr s někým z kamarádů/kamarádek. V těchto dnech máte hlavu v oblacích a nehodláte se zatěžovat přízemními záležitostmi, dbejte ale na životosprávu.

ŠTÍR - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Slunce s Marsem leží v kvadratuře na vaše znamení a oheň je na střeše každou chvíli. Na víkend byste si měli naplánovat společenskou akci nebo výlet, pobyt doma jenom prohloubí ponorkovou nemoc na nejbližší členy rodiny. Možná by vám pomohlo, kdybyste si od sebe na několik dnů odpočinuli a ujasnili si v hlavě priority.

STŘELEC - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Je možné, že si nevíte rady se současným vztahem, sepisujete pod sebe jeho klady a zápory a přemítáte, zda mu přisoudit významnější budoucnost. V těchto dnech jste ovlivněni určitým citovým ochlazením, které je ale jen chvilkové a neměli byste na jeho základě dospět k závažnějším rozhodnutím. Raději to na čas pusťte z hlavy.

KOZOROH - Horoskop na 31. ledna - 6. února

V zaměstnání se vám docela daří, i když se nederete do popředí a nechcete na sebe upozorňovat. Hrabete si na svém písečku a jste rádi, když vám dají ostatní pokoj a moc na vás nemluví. V těchto dnech vám to velmi dobře myslí a ve své práci i studiu můžete učinit výrazný krok kupředu. Nepřeceňujte ale své síly a zbytečně se nevyčerpejte.

VODNÁŘ - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Mars ve vašem znamení přináší více dynamiky a drobné změny, které se dotknou především práce. Jinak se aspekty tváří příjemně, zejména co se týče vztahů a rodinné pohody. V zaměstnání asi věci nepůjdou tak hladce a možná si neporozumíte s některými kolegy, ale pěkné intimní chvíle s protějškem vám vše vynahradí.

RYBY - Horoskop na 31. ledna - 6. února

Peníze se k vám nehrnou s valným nadšením, ale přecijen je to lepší než v minulém období. Máte vyšší výdaje, které vám radost z lepších příjmů pokazí, ale hlavní je, že se vyhýbáte dluhům. V milostném životě máte štěstí - narážíte na milující partnery, kteří to s vámi myslejí dobře. Nemusíte všechno vidět tolik komplikovaně.


První článeček...

27. ledna 2011 v 16:33 Moje zážitky
Ahoj všichni, toto je můj první článeček na tomto blogu, omluvte prosím že tady toho zatím moc nění, ale to změní..... Můj první blog mám už dlouho a zachtělo se mi začít od začátku.... Tak je tady tento. Doufám že bude přinejmenším tak dobrý, jako ten první. Přepisuju si sem přátelé z minulého blogu, pokud vám to nevadí....                       Zatím ahoj vaše Ušinka....:))